Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Nummer

en: Format
nl: Formaat

en: Email
nl: E-mail

en: Url
nl: URL
