Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Количество

en: Format
ru: Формат

en: Url
ru: URL
