Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Markup
sv: Pålägg

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Email
sv: E-post

en: Url
sv: URL
