Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Format
uk: Формат

en: Email
uk: Пошта
