Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Markup
vi: Đánh dấu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Format
vi: Định dạng

en: Email
vi: Thư điện tử
