QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: select
af: kies

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: Node
af: Mode

en: Footer
af: Onderskrif

en: configure
af: verstel

en: System
af: Stelsel

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: details
af: besonderhede

en: News
af: Nuus

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: Read the latest blog entries.
af: Lees die jongste bloginskrywings.
