QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Continue
ast: Siguir

en: no
ast: non

en: Node
ast: Noyu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Mode
ast: Mou

en: N/A
ast: N/D

en: configure
ast: configurar

en: Details
ast: Detalles

en: System
ast: Sistema

en: Send
ast: Unviar

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Permissions
ast: Permisos

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
