QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: yes
bg: да

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: remove
bg: Премахване

en: Continue
bg: Продължи

en: no
bg: не

en: Node
bg: Материал

en: Footer
bg: Под черта

en: Mode
bg: Режим

en: configure
bg: конфигурирай

en: Details
bg: Детайли

en: System
bg: Система

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Notifications
bg: Известия

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Permissions
bg: Права

en: details
bg: детайли

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Inserted
bg: Вмъкнато

en: No blog entries have been created.
bg: Не бяха създадени блог записи.

en: Read the latest blog entries.
bg: Прочети последните блог записи

en: system
bg: система
