QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: select
cs: vybrat

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: yes
cs: ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: remove
cs: odstranit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: no
cs: ne

en: Node
cs: Uzly

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Footer
cs: Patička

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Mode
cs: Režim

en: configure
cs: nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Details
cs: Detaily

en: System
cs: Systém

en: Address
cs: Adresa

en: Send
cs: Poslat

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: here
cs: zde

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Text field
cs: Textové pole

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: details
cs: detaily

en: Examples
cs: Příklady

en: Basic configuration
cs: Základní nastavení

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Keys
cs: Klíče

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Notification
cs: Oznámení

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Inserted
cs: Vloženo

en: No blog entries have been created.
cs: Nebyly vytvořeny žádné příspěvky v blogu.

en: Read the latest blog entries.
cs: Přečíst nejnovější záznamy v blogu.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: system
cs: systém

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode

en: Autocomplete (Tags style)
cs: Automatické dokončování (štítky)

en: The selected selection handler is broken.
cs: Vybraná obslužná rutina je rozbitá.

en: Views: Filter by an entity reference view
cs: Views: filtrovat pomocí pohledu (entity reference)
