QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།

en: Read the latest blog entries.
dz: མཐའ་མཇུག་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཀྱི་འཛུལ་ཞུགས་འདི་ལྷག

en: system
dz: རིམ་ལུགས།
