QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: select
kk: таңдау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Node
kk: Түйін

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: configure
kk: баптау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: General
kk: Басты

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: details
kk: мәліметтер

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: No blog entries have been created.
kk: Еш блог жазбалары құрылмады.

en: Read the latest blog entries.
kk: Соңғы блог енгіздерді оқу.

en: Friend
kk: Дос
