QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Continue
km: បន្ត

en: no
km: ទេ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Footer
km: បាតកថា

en: Mode
km: របៀប​

en: N/A
km: គ្មាន

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Basic configuration
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​មូលដ្ឋាន

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Inserted
km: ​បាន​បញ្ចូល

en: No blog entries have been created.
km: គ្មាន​ធាតុ​កំណត់ហេតុ​បណ្តាញ​ណា​ដែល​ត្រូវបាន​បង្កើតទេ ។

en: Read the latest blog entries.
km: អាន​ធាតុ​​​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​ថ្មី​​បំផុត ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: system
km: ប្រព័ន្ធ
