QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Item
ku: دانە

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: cron
ku: کارگێڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: no
ku: نەخێر

en: Node
ku: گرێ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Mode
ku: جۆر

en: N/A
ku: نییە

en: configure
ku: سازبکە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Send
ku: بینێره‌

en: General
ku: گشتی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: Basic configuration
ku: ڕیکخستنە سەرەتاییەکان

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Inserted
ku: تێخرا

en: No blog entries have been created.
ku: هیچ دەقی بڵاگێک بڵاونەکراوەتەوە.

en: Read the latest blog entries.
ku: تازه‌ترین بڵاگی نێردراو بخوێنه‌وه‌

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: system
ku: سیستەم
