QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ
