QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали

en: system
mk: систем
