QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: remove
mn: устгах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: no
mn: үгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Mode
mn: Горим

en: configure
mn: тохируулах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: System
mn: Систем

en: Send
mn: Илгээх

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Inserted
mn: Оруулсан

en: system
mn: систем
