QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: yes
os: ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
