QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ
