QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (137 entries)

en: select
pl: wybierz

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: yes
pl: tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: remove
pl: usuń

en: Event
pl: Termin

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: no
pl: nie

en: Node
pl: Węzeł

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Mode
pl: Tryb

en: N/A
pl: niedostępne

en: configure
pl: konfiguruj

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Details
pl: Szczegóły

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: here
pl: tutaj

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Arguments
pl: Argumenty

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Parameters
pl: Parametry

en: Search fields
pl: Pola wyszukiwania

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: details
pl: szczegóły

en: Taxonomy index
pl: Indeks taksonomii

en: News
pl: Aktualności

en: Run
pl: Uruchom

en: Examples
pl: Przykłady

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Basic configuration
pl: Podstawowa konfiguracja

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: Keys
pl: Klucze

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Instances
pl: Instancje

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Inserted
pl: Wklejony

en: Displays the fields with an optional template.
pl: Wyświetl pola w opcjonalnym szablonie.

en: Inline fields
pl: Pola w jednej linii

en: No blog entries have been created.
pl: Blog nie posiada żadnych wpisów.

en: Read the latest blog entries.
pl: Ostatnie wpisy w blogach.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: References
pl: Powiązania

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Sort field
pl: Posortuj pole

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: This field reference another entity.
pl: To pole jest powiązaniem z inną encją.

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Provides a field that can reference other entities.
pl: Dostarcza pole, które może odwoływać się do innych encji.

en: Change handler
pl: Zmień obsługę

en: Autocomplete (Tags style)
pl: Auto-uzupełnianie (styl Etykietowania)

en: Simple (with optional filter by bundle)
pl: Proste (z opcjonalnym filtrowaniem typu)

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
pl: Zestawy typu encji, które mogą być powiązane. Opcjonalne, zostaw puste dla wszystkich zestawów.

en: Don't sort
pl: Nie sortuj

en: A property of the base table of the entity
pl: Właściwość tabeli bazowej encji

en: A field attached to this entity
pl: Pole dołączone do tej encji

en: Sort property
pl: Sortuj właściwości

en: @label (column @column)
pl: @label (kolumna @column)

en: The selected selection handler is broken.
pl: Wybrana obsługa wyboru jest zepsuta.

en: Render Views filters as select list
pl: Wyświetl filtry widoków jako listę wyboru

en: Provides a select list for Views filters on this field. This should not be used when there are over 100 entities, as it might cause an out of memory error.
pl: Udostępnia listę wyboru filtrów widoków dla tego pola. Nie należy używać jeżeli jest więcej niż 100 encji ponieważ istnieje ryzyko wystąpienia błędów braku wolnej pamięci.

en: The entity type that can be referenced through this field.
pl: Typ encji, który może być powiązany poprzez to pole.

en: There are no entities matching "%value"
pl: Brak encji pasujących do "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
pl: Wiele encji nazwane jest %value. Określ, o którą chodzi dodając id w nawiasach w taki sposób "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
pl: Wiele encji pasuje do tego odwołania; "%multiple"

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
pl: Wybierz widok i format wyświetlania, używających encji, które mogą mieć referencje. <br />Nadają się tylko widoki z formatem wyświetlania typu "Referencja do encji".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
pl: Nie znaleziono odpowiadających widoków. <a href="@create">Utwórz widok</a> używając ekranu <em>referencji encji</em>, lub dodaj taki ekran do <a href="@existing">istniejącego widoku</a>.

en: Views: Filter by an entity reference view
pl: Widoki: filtruj po widoku referencji do encji

en: Entity Reference Source
pl: Źródło referencji do encji

en: Entity Reference list
pl: Lista referencji do encji

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" potrzebuje określonych pól wyszukiwania aby mógł działać poprawnie. Zobacz ustawienia dla formatu listy Referencji do encji.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" używa pola %field jako pole wyszukiwania, ale to pole już nie istnieje. Sprawdź ustawienia formatu listy referencji do encji.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
pl: <strong>Uwaga:</strong>W formacie wyświetlania 'Referencja do encji', wszystkie pola będą wyświetlane w linii, o ile nie zostaną zaznaczone pola, które mają się w niej pojawić.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
pl: Wybierz pole(a), które będzie (będą) wyszukiwane podczas wykorzystywania widżetu autouzupełniania.

en: (duplicate)
pl: (duplikat)

en: Let's Get Started!
pl: Zaczynajmy!

en: Entity selection
pl: Wybór encji

en: Additional behaviors
pl: Dodatkowe zachowanie

en: Do not display links
pl: Nie wyświetlaj odnośników

en: The views entity selection mode requires a view.
pl: Tryb wyboru encji widoków wymaga widoku.

en: Editorial
pl: Redakcyjny
