QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Permissions
si: අවසර

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
