QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Continue
sq: Vazhdo

en: no
sq: jo

en: Node
sq: Nyjë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: configure
sq: konfigurimi

en: Details
sq: Hollësi

en: System
sq: Sistemi

en: Send
sq: Dërgo

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: details
sq: hollësi

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Inserted
sq: Shtuar

en: No blog entries have been created.
sq: Nuk është krijuar asnjë zë në ditar.

en: Read the latest blog entries.
sq: Lexo shkrimet e fundit në ditar.

en: system
sq: sistemi
