QScience (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Node
ta: கணு

en: configure
ta: தகவமைக்குக

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: System
ta: அமைப்பு

en: Read the latest blog entries.
ta: பிந்திய வலைப்பு நுழைவுகளை வாசிக்க.
