QScience (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: yes
am: አዎ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Link label to the referenced entity
am: መሰየሚያውን ከሚጣቀሰው አካል ጋር አገናኝ
