QScience (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: yes
bo: ཡིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: no
bo: མིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: System
bo: མ་ལག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: here
bo: འདིར།

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Basic configuration
bo: སྤྱི་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Inserted
bo: ནང་དུ་བཅུག་ཟིན་པ

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།

en: Inline fields
bo: གནས་ཁོངས་མཉམ་སྒྲིག

en: No blog entries have been created.
bo: ཟིན་བྲིས་ཀྱི་འཇུག་སྒོ་གང་ཡང་གསར་འཛུགས་བྱས་མི་འདུག

en: Read the latest blog entries.
bo: ཟིན་བྲིས་ཀྱི་འཇུག་སྒོ་གསར་ཤོས་དག་ཀློག་པ།

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
