QScience (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: no
ka: არა

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Details
ka: დეტალები

en: System
ka: სისტემა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: details
ka: დეტალები

en: Basic configuration
ka: საბაზო კონფიგურაცია

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
