QScience (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: select
my: ရွေးပါ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: System
my: စနစ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Inserted
my: ထည့်သွင်းပြီး
