QScience (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: select
sk: výber

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: remove
sk: odstrániť

en: Event
sk: Podujatie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: no
sk: nie

en: Node
sk: Uzol

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Mode
sk: Režim

en: configure
sk: konfigurácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Details
sk: Podrobnosti

en: System
sk: Systém

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: here
sk: tu

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Arguments
sk: Argumenty

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Parameters
sk: Parametre

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Text field
sk: Textové pole

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: No option selected.
sk: Nebola vybraná voľba.

en: details
sk: podrobnosti

en: News
sk: Novinky

en: Examples
sk: Príklady

en: Authors
sk: Autori

en: Basic configuration
sk: Základná konfigurácia

en: Keys
sk: Kľúče

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Instances
sk: Inštancie

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Inserted
sk: Vložené

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: No blog entries have been created.
sk: Neboli vytvorené žiadne príspevky v blogu.

en: Read the latest blog entries.
sk: Čítať najnovšie príspevky v blogu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: system
sk: systém

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode

en: Autocomplete (Tags style)
sk: Automatické dokončenie (značky)

en: Entity Reference Source
sk: Odkaz na entitu - zdroj

en: Entity Reference list
sk: Zoznam odkazov na entitu

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sk: <strong>Poznámka:</strong> V zobrazeniach "Odkaz na entitu" sa všetky polia zobrazia v riadku, pokiaľ sa tu nevykoná explicitný výber polí v riadku.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.

en: Editorial
sk: Editoriál
