QScience (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (71 entries)

en: select
be: абраць

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: Yes
be: Так

en: cron
be: крон

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: remove
be: выдаленне

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: no
be: не

en: Node
be: Вузел

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Mode
be: Лад

en: N/A
be: Не даступна

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Details
be: Падрабязна

en: System
be: Сістэма

en: Send
be: Адаслаць

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Arguments
be: Аргументы

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Text field
be: Текставае поле

en: Permissions
be: Правы

en: details
be: падрабязнасці

en: Basic configuration
be: Базавая канфігурацыя

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Inserted
be: Пастаўлена

en: No blog entries have been created.
be: У блогу не створаны запісы.

en: Read the latest blog entries.
be: Прачытаць апошнія запісы ў блогу

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі

en: system
be: сыстэма

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць

en: Autocomplete (Tags style)
be: Аўтазапаўненне (у стылі цэтлікаў)
