QScience (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: delete
br: dilemel

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Node
br: Skoulm

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Permissions
br: Aotreoù
