QScience (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: remove
lv: izņemt

en: Event
lv: Notikums

en: Continue
lv: Turpināt

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Footer
lv: Kājene

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Mode
lv: Režīms

en: N/A
lv: N/P

en: configure
lv: konfigurēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: System
lv: Sistēma

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: here
lv: šeit

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: details
lv: detaļas

en: Examples
lv: Piemēri

en: Basic configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: No link
lv: Nav saites

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: No blog entries have been created.
lv: Nav izveidoti bloga ieraksti.

en: Read the latest blog entries.
lv: Lasīt jaunākos ievietotos blogu ierakstus.

en: available
lv: pieejams

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: system
lv: sistēma

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)
