QScience (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: Yes
mg: Eny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
