QScience (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Node
eo: Nodo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: PHP
eo: PHA

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: configure
eo: agordu

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Details
eo: Detaloj

en: System
eo: Sistemo

en: Send
eo: Sendu

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: details
eo: detaloj

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Inserted
eo: Enmetita

en: Read the latest blog entries.
eo: Legu la lastajn blogaĵojn.

en: system
eo: sistemo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
