QScience (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (44 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: no
hy: ոչ

en: Node
hy: Նոդ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: System
hy: Համակարգ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Basic configuration
hy: Հիմնական կոնֆիգուրացիա

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: No blog entries have been created.
hy: Չի ստեղծվել ոչ մի բլոգային գրառում:

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները

en: system
hy: համակարգ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
