QScience (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: select
eu: hautatu

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: remove
eu: ezabatu

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: no
eu: ez

en: Node
eu: Nodoa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Mode
eu: Modoa

en: configure
eu: konfiguratu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: System
eu: Sistema

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: here
eu: hemen

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Permissions
eu: Baimenak

en: details
eu: xehetasunak

en: News
eu: Berriak

en: Examples
eu: Adibideak

en: Basic configuration
eu: Oinarrizko konfigurazioa

en: Keys
eu: Giltzak

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: Patterns
eu: Ereduak

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Click
eu: Klik

en: Friends
eu: Lagunak

en: Inserted
eu: Txertatuta

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: Inline fields
eu: Eremuak lerroan

en: No blog entries have been created.
eu: Ez dago blogen sarrerarik  sortu dira

en: Read the latest blog entries.
eu: Irakurri azken blog sarrerak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Show links
eu: Estekak ikusi

en: system
eu: sistema

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
