QScience (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: cron
ne: क्रोन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Node
ne: नोड

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Contains
ne: समावेश

en: Mode
ne: प्रकार

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
