QScience (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
