QScience (7.x-1.6) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Continue
fy: Trochgean

en: News
fy: Nijs

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: Add new content
fy: Nije ynhâld tafoegje
