QScience (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Event
gl: Evento

en: Continue
gl: Continuar

en: Node
gl: Nodo

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Mode
gl: Modo

en: Address
gl: Enderezo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Basic configuration
gl: Configuración básica

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Patterns
gl: Patróns

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: Inline fields
gl: Campos en liña

en: No blog entries have been created.
gl: Non se crearon entradas no blog.

en: Read the latest blog entries.
gl: Ler as últimas entradas de blog.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: View mode
gl: Modo de vista

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.
