QScience (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Event
nn: Hending

en: Continue
nn: Hald fram

en: Footer
nn: Botntekst

en: Fields
nn: Felt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Mode
nn: Modus

en: Address
nn: Adresse

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Starts with
nn: Startar med

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: No blog entries have been created.
nn: Ingen blogginnlegg har vorte laga.

en: Read the latest blog entries.
nn: Les dei nyaste blogginnlegga.

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
