QScience (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (111 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Event
nl: Evenement

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Display links
nl: Links tonen

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Mode
nl: Modus

en: Address
nl: Adres

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Target type
nl: Doeltype

en: News
nl: Nieuws

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Authors
nl: Auteurs

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: Journal
nl: Tijdschrift

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Patterns
nl: Patronen

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: No link
nl: Geen link

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: No blog entries have been created.
nl: Geen blogs aangemaakt.

en: Read the latest blog entries.
nl: Laatste blogs lezen.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: References
nl: Referenties

en: Institution
nl: Instituut

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Show links
nl: Links weergeven

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Sort field
nl: Sorteerveld

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Referenced Entity
nl: Gerefereerde entiteit

en: Provides a field that can reference other entities.
nl: Voorziet in een veld dat naar andere entiteiten kan verwijzen.

en: @entity entity referenced from !field_name
nl: @entity entiteit gerefereerd vanaf !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
nl: @entity die @target_entity refereert vanaf !field_name

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Simple (with optional filter by bundle)
nl: Eenvoudig (met optioneel filteren op bundel)

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
nl: De bundels van de entiteitstypes die gerefereerd kunnen worden. Laat lege om alle bundels te selecteren.

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die wordt gerefereerd door !field_name

en: Referencing entity
nl: Refererende entiteit

en: A bridge to the @entity entity that is referencing @target_entity via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die @target_entity refereert via !field_name

en: Don't sort
nl: Niet sorteren

en: A property of the base table of the entity
nl: Een eigenschap van de hoofdtabel van deze entiteit

en: A field attached to this entity
nl: Een veld gekoppeld aan deze entiteit

en: Sort property
nl: Sorteereigenschap

en: @label (column @column)
nl: @label (kolom @column)

en: Test behavior
nl: Gedrag testen

en: The selected selection handler is broken.
nl: De geselecteerde selectie-handler is defect.

en: Field behavior setting
nl: Veld gedraginstellingen

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
nl: Verschillende entiteiten worden %value genoemd. Specifeer degene die u wilt door het toevoegen van de ID tussen haakjes, zoals '@value (@id)'

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
nl: Geen geldige overzichten gevonden. <a href="@create">Voeg een overzicht toe</a> met een <em>Entity Reference</em>- weergave, of voeg zo'n weergave toe aan een <a href="@existing">bestaand overzicht</a>.

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
nl: Het overzicht %view_name is niet meer geldig voor het %field_name veld.

en: Views: Filter by an entity reference view
nl: Overzichten: Filter op een entiteitsrefentie-overzicht

en: Entity Reference Source
nl: Entity Reference-bron

en: Entity Reference list
nl: Entity Reference-lijst

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' heeft een geselecteerd zoekveld nodig om goed te kunnen werken. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' gebruikt het veld %field als zoekveld, maar dit veld is niet langer aanwezig. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entity Reference-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Let's Get Started!
nl: Aan de slag!

en: Do not display links
nl: Geen links weergeven

en: Do something on load!
nl: Doe iets tijdens het laden!

en: Do something on insert!
nl: Doe iets tijdens het aanmaken!

en: Do something on update!
nl: Doe iets tijdens het bijwerken!

en: Do something on delete!
nl: Doe iets tijdens het verwijderen!

en: Do something on load, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het laden, op het niveau van de instantie!

en: Do something on insert, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het aanmaken, op het niveau van de instantie!

en: Do something on update, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het bijwerken, op het niveau van de instantie!

en: Do something on delete, on the instance level!
nl: Doe iets tijdens het verwijderen, op het niveau van de instantie!

en: The views entity selection mode requires a view.
nl: Voor de entiteitsselectiemodus is een overzicht vereist.

en: Include the term references created by instances of this field carried by node entities in the core {taxonomy_index} table. This will allow various modules to handle them like core term_reference fields.
nl: Toevoegen van de termreferenties aangemaakt door instanties van dit veld gekoppeld aan de node-entiteiten in de core-tabel {taxonomy_index}. Dit staat andere modules toe ze te behandelen als term_reference-velden in de core.

en: Show ID
nl: ID tonen

en: Editorial
nl: Redactioneel
