QScience (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Continue
ps: دوام

en: Footer
ps: پښۍ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Search fields
ps: ډګرونه پلټون

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Show links
ps: تړوني ښوول
