QScience (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Mode
ug: مودېل

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Autocomplete (Tags style)
ug: ئۆزلىكىدىن تاماملىنىش،خەتكۈچ فورماتىدا.
