QScience (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: no
az: yox

en: Node
az: Material

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Mode
az: Rejim

en: N/A
az: Yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: System
az: Sistem

en: General
az: Əsas

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Permissions
az: İcazələr

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: No link
az: Link yoxdur

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Inserted
az: Daxil edilib

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Inline fields
az: Daxili sahələr

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Show links
az: Linkləri göstər
