QScience (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non

en: Footer
ht: Pye paj

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
