QScience (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (46 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: yes
jv: ya

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: no
jv: ora

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: configure
jv: konfigurasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: General
jv: Umum

en: Method
jv: Metode

en: here
jv: nag kéné

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Text field
jv: Field tèks

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: details
jv: detil

en: Examples
jv: Contoné

en: Basic configuration
jv: Konfigurasi dasar

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Inserted
jv: Disisipaké

en: No blog entries have been created.
jv: Ora ana blog entri sing uwis digawé .

en: Read the latest blog entries.
jv: Maca blog entri pungkasan.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: system
jv: sistem
