QScience (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: remove
lt: pašalinti

en: Event
lt: Įvykis

en: Continue
lt: Tęsti

en: no
lt: ne

en: Node
lt: Mazgas

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Mode
lt: Būdas

en: N/A
lt: N/D

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: System
lt: Sistema

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: here
lt: čia

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: details
lt: smulkiau

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Basic configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Create group
lt: Kurti grupę

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: No blog entries have been created.
lt: Dar nesukurta tinklaraščio įrašų.

en: Read the latest blog entries.
lt: Skaityti naujausius tinklaraščio įrašus

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: system
lt: sistema

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)
