QScience (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Mode
sr: Режим

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Show links
sr: Прикажи линкове

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
