qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Border Width
de: Rahmenbreite

en: Border Radius
de: Grenzradius

en: Color Scheme
de: Farbschema
