qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
