qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Focus
lo: ຈຸດສຸມ

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
